Tenniseklubi meistriks krooniti Siim Tuus ja Merje Tamm

Siim Tuus mänguhoos.
Siim Tuus mänguhoos. Foto: Arvet Mägi

Rakvere rahvaaia tennisestaadionil selgusid nädalavahetusel peetud võistlustel Rakvere tenniseklubi tänavused meistrid üksikmängudes, osa võttis 17 mees- ja 9 naistennisisti.

Naistest tuli tenniseklubi meistriks Merje Tamm, kes võitis finaalis Katarina Trummi tulemusega 6:4, 6:0.

Kolmanda koha võttis tennisesõpru kogu turniiri kestel oma innukusega üllatanud ja rõõmustanud noor tennisemängija Gerli Traus, kes tulemusega 6:2, 6:0 alistas Marika Mardõkaineni.

Meestest tuli esikohale tänavu Audentese spordikooli lõpetanud tennisist Siim Tuus, kes võitis finaalis kindlalt Randar Veispaki skooriga 6:0, 6:1. Kolmanda koha teenis Sten Lume, kes sai jagu Artur Antropovist tulemusega 6:3, 6:4.