Kadrina saunaklubi läks uuele rünnakule

2013. aastal oli Kadrina saunaklubi võidus nii kindel, et tellis enne volikogu istungit uue tänavasildi. Asi aga ei jõudnud isegi volikogus hääletamiseni ja klubi president Ülo Kais ütles, et klubi rahva tahte vastu ei lähe ja vajadusel tõmmatakse nimemuutusele kriips peale.

FOTO: Arvet Mägi

Kadrina saunaklubi saatis omavalitsusele uuesti taotluse nimetada tänavajupp, kus ihuharimistempel asub, Sauna tänavaks.

Tellijale

Kadrina vallavolikogu esimehe Jaanus Reisneri nimele saadetud taotlusele on alla kirjutanud saunaklubi juhatuse liige Ain Suurkaev, kes põhikohaga juhib Rakvere haiglat.

“Kadrina vald on läbi aegade olnud tuntud kodanikkonna kaasamise poolest avaliku elu küsimuste lahendamisse ning leidnud mitmeid võimalusi organisatsioonide toetamiseks, nende tegevuse propageerimiseks,” märgitakse kirjas. Edasi väidetakse, et saunal on olnud oma roll valla maine ja rahvusvahelise tuntuse kujundamisel. Viidates kohanimeseaduse mitmele pargrahvile, taotlebki MTÜ Kadrina Saunaklubi Tehnika tänava osalist ümbernimetamist Sauna tänavaks.

Tagasi üles