R, 22.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kinnipeetav üritas endalt elu võtta

Virumaa Teataja
Facebook
Comments
Pilt on illustratiivne.
Pilt on illustratiivne. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Teisipäeval üritas vahialune Rakvere politsei arestikambris end üles puua, kuid arestimaja ametnikud märkasid seda turvakaamera pildist ning sekkusid kohe. Arstid kontrollisid mehe tervislikku seisundit ning tervisekahjustusi ei tuvastanud.

Ida prefektuuri pressiesindaja Kerttu Krall ütles, et mees võeti kuriteos kahtlustatavana kohtueelse menetluse ajaks vahi alla. Vahistamist taotles kohtult Viru ringkonnaprokuratuur ja Viru maakohus andis selleks loa.

See on juba teine kinnipeetava enesetapukatse Rakveres viimase poole aasta jooksul. Eelmise aasta novembris poos end Rakvere arestikambris voodilinaga üles narkokuriteos süüdistatud 22-aastane noormees. "Me ei saa kahjuks öelda, kas see oli nüüd halbade asjade kokkulangemine, aga konkreetne koht, kust inimene pooduna avastati, oli sellise koha peal, mis arestimaja töötajale kahtlust ei äratanud öises vahetuses," selgitas toona Rakvere politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalistuse juht Joel Alla meediale.

Facebook
Comments
Tagasi üles