Triatleet Kaidi Kivioja võitis Euroopa meistrivõistlustelt pronksi

Kaidi Kivioja (vasakul).
Kaidi Kivioja (vasakul). Foto: Kristjan Teedema

Rakvere triatleet Kaidi Kivioja saavutas täna Tartus peetud Euroopa meistrivõistlustel triatloni sprindidistantsil kolmanda koha.

Naiste eliitklassis võistlev 25-aastane Kivioja läbis distantsi, mis koosnes 750 meetri ujumisest, 20 kilomeetri rattasõidust ja viie kilomeetri jooksust, ajaga 58 minutit ja 54 sekundit.

Võitjaks tuli Sophie Coldwell (58.32) Suurbritanniast, hõbeda teenis Alexandra Razarenova (58.52) Venemaalt. Eliitklassi stardis oli 48 naistriatleeti.

Meeste eliidis tuli Viru-Jaagupist pärit Kevin Vabaorg üle finišijoone 45.-ndana. Tema lõpuaeg oli sama pikal distantsil 56 minutit ja 38 sekundit. Meeste esikoht kuulus Richard Vargale Slovakkiast ajaga 53.07.