Grossi Toidukaubad hakkavad pakkuma sularahateenust

Oleg Grossi firmal on Narvas viis kinnistut. Ühel neist asub Narva Centrum, kus samuti kavatsetakse avada temanimelisse jaeketti kuuluv toidukauplus.

FOTO: Marianne Loorents

Homme avatakse Narvas Grossi Toidukaupade teine toidupood selles linnas. Pilootprojektina käivitatakse uus teenus: avatava kaupluse kassadest saab klient soovi korral välja võtta sularaha. Kaubandusketi omaniku Oleg Grossi sõnul on plaanis sellise võimaluse laiendamine ka teistesse tema kauplustesse.

Grossi Toidukaupade omanikfirma OG Elektra on soetanud Narvas viis kinnistut, homme Rakvere tänaval avatav kauplus on teine osa suuremast investeeringust. "Tegemist on olemasoleva keskusega, mida laiemaks ehitasime," märkis Gross. "Saame päris huvitava kogemuse, sest samas majas – nüüd siis meie rentnikuna – tegutseb ka Rimi. Tuleb igatahes ülitihe konkurents."

Uus kauplus hakkab tegutsema 4000 ruutmeetrise kaubanduspinnaga hoones, kus Grossi Toidukaupade käsutuses on 1200 ja Rimil 800 ruutmeetrit. Ülejäänud pinnad on teiste rentnike kasutada: apteek, mööblikauplus, lillepood jne.

Tagasi üles