Oleg Gross paisutab Jõgeval ärihaaret
Ärimees loodab uue kaupluse uksed avada järgmise aasta mais.

Oleg Gross loodab, et Jõgeva uue Grossi toidukaupluse uksed saab avada järgmise aasta mais. 

FOTO: Marianne Loorents/Virumaa Teataja

Järgmise aasta kevadel teeb Jõgeval uksed lahti uus Grossi toidukauplus. Jõgeva vallavalitsus andis hoone omanikule, ärimees Oleg Grossile kuuluvale AS OG Elektrale loa hoone lammutada ja selle asemele Grossi toidukauplus ehitada, kirjutas Tartu Postimees. 

Oleg Gross ütles, et üsna kohe tahaks lammutamisega pihta hakata. "Enne võtame hinnapakkumised ning siis läheb tööks," sõnas Gross.

Tartu Postimees edastas, et Jõgeval Pargi 1 asunud politsei- ja kohtumaja jäi tühjaks 2012. aasta suvel, mil valmis uus politsei- ja kohtumaja. Riigi Kinnisvara aktsiaselts pani vana politseimaja 2014. aastal 70 000 euro suuruse alghinnaga müüki. Ostuhuvilisi polnud ja Gross ostis tühjana seisnud hoone 2016. aastal 29 000 euroga.

Pärast ostmist jäi aga projekt mõneks ajaks seisma. Gross ütles, et seisak oli tingitud sellest, et asjaajamine oli toonases Jõgeva linnavalitsuses ja haldusreformijärgses Jõgeva vallavalitsuses uimane ja konarlik.

Oleg Gross ei osanud ajalehele öelda, millal uus kauplus valmis saab. "Kõik sõltub omavalitsusest ja sellest, kui kaua nad meid kottida kavatsevad, sest lammutusluba on meil olemas, aga ehitusluba veel mitte. Meie plaan on kindlasti kohe pärast lammutamist poe ehitamisega pihta hakata," ütles Gross. Ärimees lootis, et Jõgeva uue poe uksed saab avada järgmise aasta maikuus. Grossi Toidukaupadel on Jõgeval juba praegu üks kauplus ja seda pole plaanis sulgeda ka pärast uue avamist.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles