Eeloleva nädala esimene pool veel talve ei too

Sügisilmad jätkuvad ka eeloleval nädalal.

FOTO: Sander Ilvest

Novembri eelviimase nädala algul jääb tali veel taeva ja termomeetrinäit kerkib kuni 10 soojakraadini.

Ilmateenistuse teatel on esmaspäeva öösel vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub lõunakaaretuul 3–9, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Sooja on 1–5, saartel ja rannikul kuni 7 kraadi. Esmaspäeva päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest vihma. Puhub ida- ja kagutuul 4–10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 6–10 kraadi.

Teisipäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub kagutuul 4–10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Sooja on 1–5, saartel ja rannikul kuni 7 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 4–10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Pärastlõunal tuul nõrgeneb. Sooja on 5–9 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mandri-Eestis sajab kohati vähest vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 3–9, rannikul puhanguti kuni 12, saartel hommikul kuni 14 m/s. Sooja on 2–6, saartel ja rannikul kuni 8 kraadi. Kolmapäeva päeval on samuti pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 3–9, rannikul puhanguti kuni 12, saartel kuni 14 m/s. Sooja on 5–9 kraadi.

Tagasi üles