Tarvas tunnistas Cramo paremust

Rakvere Tarvas/Palmse Metall mängija Siim-Markus Post palliga.
Rakvere Tarvas/Palmse Metall mängija Siim-Markus Post palliga. Foto: Riho Lüüs

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas/Palmse Metall jäi täna võõral väljakul Eesti meistriliiga veerandfinaalseeria esimeses kohtumises 74:102 alla põhiturniiri võitjale BC Kalev/Cramole.

Esimese poolaja võitis platsiperemees 51:37.

Kohtumine algas tasavägiselt, Rakvere mehed tabasid rünnakul kiireid viskeid ja suutsid Kalevi pikkadega lauas võidelda. Esimese veerandi lõpuks asusid kalevlased siiski üheksa punktiga 31:22 juhtima.

Alar Varraku hoolealused dikteerisid küll kohtumise teist poolt, kuid Rakvere meeskond näitas võitluslikku vaimu ega andnud ühtegi korvi Kalevile lihtsalt.

Tarva parimad olid Tõnis Peil 18 punkti ning Karl-Johan Lips 16 silma ja 12 lauapalliga.

Kalevi resultatiivseim mängumees oli seekord Tarvast 21 punktiga kostitanud Vitali Ljutitš.

Poolfinaalseeria järgmine mäng toimub neljapäeval Kastani Arenal.