Tamsalu-Neeruti maratoni võitis Priit Narusk

Toomas Herm
Võidumees - Priit Narusk.
Võidumees - Priit Narusk. Foto: Sille Annuk

EMT Estoloppeti teise etapi, järjekorras 13. Tamsalu-Neeruti maratoni võitis Priit Narusk, naiste parim oli Liis Kalda.

Priit Naruski võiduaeg oli 1:56:33.6. Teise koha saavutanud Priit Talves lõpetas ligi viis minutit hiljem. Kolmandana jõudis üle finišijoone Sparta Spordiklubi esindaja Martti Himma.

Naistest oli parim Liis Kalda, kes üldarvestuses saavutas 68. koha. Teise naisena jõudis finišisse Silja Suia ning kolmas oli Jelena Vshivtseva Virumaa Politsei Spordiseltsist.

Lühikese, 24 km distantsi esimese lõpetaja Toomas Kollo aeg oli 1:12:41.0, teiseks tuli napi viiesekundilise kaotusega Kauri Piiskoppel ning kolmas oli Reio Sild. Kõik kolm noormeest suusatavad klassis M15.

Pika, 44 km distantsi lõpetas kokku 653 suusatajat. Lühemal, 24 km rajal said tulemuse kirja 207 suusasõpra. Lastesõitudel osales ühtekokku 45 tublit last, kellest noorim oli 2,5 ning vanim 13 aastane.