Tarvas näitas kodusaalis Valgale võimu

Julius Brooks.
Julius Brooks. Foto: Sander Ilvest

Reedel Kastani Arenal peetud Eesti korvpalli meistriliiga kohtumises võitis Rakvere Tarvas BC Valga Maks&Mooritsat tulemusega 101:73.

Esimene veerandaeg pakkus palju silmailu. Meeskonnad tõid rohkesti punkte nii pealtpanekutega kui ka kolmese joone tagant. Eriti heas hoos kaugvisetel olid BC Valga Maks&Moorits mängijad, kes viisid meeskonna veerandi keskel üheksa punktiga juhtima.

Teisel veerandajal oli aktiivsemaks pooleks juba kodumeeskond, kes hoidis eduseisu pidevalt enda käest. Valga aga ei olnud veel alla andnud ning poolajapausile minnes oli Rakvere minimaalses eduseisus 43:42.