ViKe jooksumees Andrus Lein oli maratonil viies

Andrus Lein jooksurajal.
Andrus Lein jooksurajal. Foto: Arvet Mägi

Pühapäeval Tallinnas SEBi XI Tallinna sügisjooksuga ühteaegu peetud Eesti maratonijooksu meistrivõistlustel sai ajaga 2.36.15 hinnatava viienda koha läänevirulane Andrus Lein KJK ViKe klubist.

Tema klubikaaslasest pikamaajooksja Elar Vulla oli ajaga 2.39.56 üheksas, Lääne-Virumaalt pärit Mart Andresson (TÜ ASK) ajaga 2.37.34 seitsmes.

Meistrikulla võitis oma sportlaskarjääri lõpetav Pavel Loskutov (TÜ ASK), kes läbis 42,195 km pikkuse raja aja-
ga 2.22.17. Hõbeda pälvis Kaupo Sasmin (aeg 2.31.51) ja pronksi Mario Mustasaar (2.34.12).

SEBi Tallinna sügisjooksu 10 km distantsi lõpetas 21. kohaga ViKe klubi noor pikamaajooksja Anton Basmanov.