Sisukord
Paberleht
Postimees

Rakvere kruusateed said asfaltkatte

1 min lugemist
Maasika tänav on üks neist, mis asfaldi alla pandi. Linnapea Mihkel Juhkami sõnul pole tegemist valimiseelse aktsiooniga. FOTO: Marianne Loorents

Rakvere linnas on tasahilju lõpule jõudmas asfaltimistööd. Muu hulgas on nüüdseks kõva katte saanud Kondivalu ja Palermo linnaosa tänavad. Rakvere linnapea Mihkel Juhkami sõnul on nelja aasta eest kavandatud teetööd kulgenud edukalt ja plaani järgi, eriti arvestades, et toru- ning teetööd planeeritakse mõned aastad ette.

Tellijale Tellijale

“Asfaltkatte on nüüdseks saanud tänavad, kus seda kunagi pole olnud,” ütles Juhkami, kuid toonitas, et teede olukorra parandamisele on tähelepanu pööratud kogu linnas. Eraldi tõi ta esile aukliku ja sissesõidetud rennidega Tallinna tänava head seisukorda pärast renoveerimist.

Ka üleüldist teetööde kvaliteeti hinnates jätkus linnapeal vaid kiidusõnu. “Julgen väita, et Rakvere linnas pole sellise kvaliteediga teid varem olnud,” tunnustas Juhkami hanke võitnud Eesti Teed AS-i ja Asfaldiproff OÜ tegutsemist. Tänavuste asfaltimistööde maksumus on linnapea sõnul jäänud 100 000 ja 120 000 euro vahele ning raha on tulnud Rakvere linnakassast.

13.08.2020 14.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto