Lähipäevad pakuvad valdavalt miinuskraade

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Külm ilm.

FOTO: Eric Miller/Reuters/Scanpix

Ilmateenistuse prognoosi järgi pakuvad lähipäevad valdavalt miinuskraade, öösiti võib õhutemperatuur langeda kümne miinuskraadini.

Reede öösel on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab lund. Puhub kagu- ja lõunatuul 2–8, saartel puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –5 kuni –11 kraadi, läänerannikul kohati kuni –3 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab nõrka lund, pärastlõunal jõuab lõunast tihedam lumesadu. Puhub kagutuul 4–10 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –2 kuni –6 kraadi.

Laupäeva öösel on peamiselt pilves ilm ning mitmel pool sajab lund. Puhub idakaare tuul 1–7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –5 kuni –10, saarte rannikul kohati kuni –2 kraadi. Päeval on peamiselt pilves ilm ja kohati sajab lund. Puhub idakaare tuul 1–7 m/s, õhtul pöördub põhjakaarde. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni –4 kraadi.

Pühapäeva öösel on pilves selgimistega ilm ning kohati sajab nõrka lund. Puhub põhjakaare tuul 1–6 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –4 kuni –10 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab nõrka lund. Puhub muutliku suunaga tuul 1–6 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –1 kuni –4 kraadi.

Tagasi üles