Tapa tunnistas HC Viimsi / Tööriistamarketi paremust

SK Tapa käsipallimeeskonnal (oranžis) seisab hooaja lõpul ees veel kaks mängu.
SK Tapa käsipallimeeskonnal (oranžis) seisab hooaja lõpul ees veel kaks mängu. Foto: Marianne Loorents

Meeste käsipalli meistriliigas andis SK Tapa korraliku lahingu, kuid vandus HC Viimsi / Tööriistamarketile alla 26:29 (poolaeg 12:12).

Väljakuperemees Tapa alustas suurepäraselt ja sai 11. minutiks juba 6:1 ette. Toibunud viimsilased asusid kaotusseisu vähendama, kuni Mihkel Vaher 22. minutil mänguseisu 8:8 viigistas ja Otto Karl Kont kohe külalised ka ette viis.

Ehkki Tapa ei visanud kümme minutit ühtki väravat, saadi uuesti ree peale ja tasavägine avapoolaeg lõppes seisul 12:12. Tasub mainida huvitavat seika, et poolaja lõpu poole enam-vähem ühe minuti sees tabasid mõlemad meeskonnad karistusviske, kusjuures tapalastel oli realiseerijaks 14-aastane Endrik Jaanis, vastastel aga 39-aastane Tarmo Ulla.