Tapa käsipallurid tõmbavad otsi kokku

Marten Saar (palliga).
Marten Saar (palliga). Foto: Marianne Loorents

Meeste käsipalli meistriliiga eelviimases voorus jäi spordiklubi Tapa jaks HC Tallinna vastu napiks ja võõrsil tunnistati vastaste 31:19 paremust.

HC Tallinn alustas tormiliselt SK Tapa vastu, asudes 6:0 juhtima, enne kui Gert Trofimov 11. minutil külaliste avavärava viskas.

Pealinlased olid juba 13:3 ees, kuid Tapal õnnestus enne vaheajale minekut vahet kolme värava võrra vähendada – 15:8. Võrdse teise pooltunni alguse järel tegid tapalased 4:0 vahespurdi ja jõudsid vastastest nelja värava kaugusele, 17:13 poolaeg (15:8). Spordiklubi Tapa resultatiivseimad olid Gert Trofimov, Marten Saar ja vaid 14-aastane Endrik Jaanis nelja tabamusega.