RSK Tarvas jõudis teises liigas poolfinaali

RSK Tarvas jõudis teises liigas poolfinaali.
RSK Tarvas jõudis teises liigas poolfinaali. Foto: Marianne Loorents

Eesti korvpalli meistrivõistluste teises liigas alistas RSK Tarvas kahe võiduga Keila Korvpallikooli ning pääses poolfinaali.

RSK Tarvas teenis esimeses mängus Keila vastu 89:66 võidu ning kindlat minekut näidati ka järgmises vastasseisus. Poolaeg võideti 13 punktiga ja kuigi Keila oli järgmisel kahel veerandajal 22:21 ning 23:22 parem, suutis Tarvas eduseisust (91:76) lõpuni kinni hoida.

Võitjate parimana viskas Mihkel Kurg 25 punkti (kolmesed 6/7). Ander Talu lisas 20 silma ning Randel Rainer Lille arvele jäi 17 punkti.