Puurilukk päästis Tarvale viigipunkti

Rakvere meeskonna väravavahil Artem Levizil (palliga) olid eilses mängus Tallinna FC Flora U21 tiimiga suuri teeneid, et naasti viigiga. Foto: Ain Liiva

Rakvere JK Tarvas meeskond täiendas Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas punktiarvet, viigistades eile võõrsil Tallinna FC Flora U21 meeskonnaga 1:1.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel viis Joonas Ljaš rakverlased 60. minutil juhtima. Üksteist minutit hiljem tasakaalustas floralane Aleksandr Šapovalov seisu. Võõrustajatel oli võimalus matš enda kasuks kallutada, kuid Tarva väravavaht Artem Levizi tõrjus kaheksa minutit enne lõpuvilet Joonas Soomre penalti.

Meistrivõistluste järgmises voorus võtab turniiritabelis viiest mängust teenitud viie punktiga kuuendal kohal paiknev Rakvere JK Tarvas tuleval esmaspäeval vastu Nõmme Kalju FC U21 meeskonna. Mäng algab Rakvere kunstmurustaadionil kell 19.