Lääne-Viru Omavalitsuste Liit kutsub tunnustama parimaid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid

Mullu valiti maakonna aasta õppeasutuse juhiks Tapa lasteaed Vikerkaar direktor Lii Jairus. Auhinda annab üle Sven Hõbemägi.

FOTO: Meelis Meilbaum

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) kutsub üles esitama kandidaate üleriigilise tunnustussüsteemi "Eestimaa õpib ja tänab" konkursile, mille eesmärk on tunnustada ja tutvustada üldsusele Lääne-Viru maakonna haridustöötajate tegevust, selgitada tehtud töö tulemuste põhjal välja maakonna haridustöötajad, kes on oma töös saavutanud väljapaistvaid tulemusi ja pälvinud kolleegide, õpilaste ja lastevanemate lugupidamise.

VIROL-i tegevdirektori Sven Hõbemägi sõnul on maakondlik konkurss seotud üleriigilise konkursiga. Laureaadid valitakse 12 üleriigilises ja kahes maakondlikus kategoorias. Kandidaate üleriigiliselt tunnustatud kategooriate auhindadele saab esitada 13. maini haridus-ja teadusministeeriumi veebilehel aadressil www.hm.ee/gala, kust leiab ka tunnustamisstatuudid.

VIROL-i moodustatud maakondlik komisjon valib igasse kategooriasse (välja arvatud aasta õppejõu kategooria) esitatud kandidaatide seast ühe esitamiseks üleriigilisele komisjonile. "Komisjoni esitatud kandidaat on ka laureaat vastavas kategoorias Lääne-Virumaal," rääkis Hõbemägi.

Komisjoni kuulub VIROL-i hariduskomisjoni, Lääne-Virumaa Haridustöötajate Liidu, Lääne-Viru Koolijuhtide Ühenduse, Lääne-Viru Haridusjuhtide Liidu, Lääne-Virumaa Alushariduse Juhtide Liidu, Lääne-Virumaa Õpilasesinduse ning maakondlike ainesektsioonide esindaja.

Kandidaate maakondlikele täiendavatele kategooriatele (Lääne-Virumaa noor õpetaja ja Lääne-Virumaa hariduspere) saab esitada samuti 13. maini ning seda saab teha VIROL-i veebilehel.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles