Sisukord
Paberleht
Postimees

Poliitikutel hakkas äkki kiire

2 min lugemist
Marko Pomerantsi kõrval seisva Kert Karuse väljaütlemised ja käitumine on päris mitme volikogu liikme sõnul üheks lahkhelide põhjuseks. FOTO: Meelis Meilbaum

Rakvere poliitikutel on ootamatult kätte jõudnud kibekiire aeg, sest järgmiseks reedeks on vaja kokku klopsida uus toimiv koalitsioon. Kerge see olema ei saa.

Tellijale Tellijale

Linnavolikogu aseesimees, reformierakonna fraktsiooni juht Aleksandr Holst ütles, et enne 4. mail toimuvat volikogu istungit, kus IRL-i poliitikute umbusaldamine kavas, istutakse tingimata mitu korda läbirääkimistelaua taha kõigi praegu volikogus opositsioonis olevate jõududega. “Ootame kindlasti laua taha ka sotsiaaldemokraate, et konstruktiivseid kõnelusi pidada,” lausus Holst.

Volikogu esimehele Mihkel Juhkamile, IRL-i kuuluvatele linnavalitsuse liikmetele ja komisjonide esimeestele umbusalduse avaldamist põhjendas Holst tupikseisuga linna juhtimisel. “Oleme jõudnud selleni, et riigigümnaasiumiga seotud otsuste tähtaeg hakkab kukkuma, aga Mihkel Juhkami ei ole suutnud ei linnapeana ega volikogu esimehena asja purki panna,” kõneles Holst. “Asjadega peab edasi minema, muidu läheb supp hapuks ja jääme riigigümnaasiumist ilma,” lisas ta.

29.05.2020 31.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto