Rakvere Tarvas viigistas Tallinna Kaleviga

Alari Aunapuu (ees) täpne penalti aitas kindlustada Tarva meeskonnale viigipunkti. Foto: Ain Liiva

Eesti jalgpalli esiliiga meistrivõistlustel mängis Rakvere JK Tarvas pühapäeval JK Tallinna Kalev U21-ga viiki 1:1.

Rakveres peetud 20. vooru kohtumise avapoolajal väravaid ei löödud. Matši teise poolaja alguses, 50. minutil, viis külalised juhtima Reinhard Reimaa. Tarva poolelt seadis viiginumbrid 1:1 jalule Alari Aunapuu, kes realiseeris 76. minutil penalti.

Rakverlased on esiliigas Maardu Linnameeskonna (49 punkti) ja Tallinna FC Flora U21 meeskonna (42) järel 36 punktiga kolmandal kohal. Homme sõidab JK Tarvas külla tabeliliidrile.