Tarvas tugevdab tiimi pikakasvulise ameeriklasega

Tommy Hamilton IV (palliga) täiendab algaval hooajal suure tõenäosusega Rakvere Tarva korvialust.

FOTO: Texas Tech University Athletics

Rakvere Tarva korvpallimeeskond toob korvi alla USA-st Chicagost pärit 24-aastase keskmängija Tommy Hamilton IV, kirjutab meeskond oma Facebooki lehel.

Leping mängijaga on allkirjastatud ja oma esimesed etteasted Tarva rivistuses teeb 211 sentimeetrit pikk ning 129 kilogrammi kaaluv keskmängija kõigi eelduste kohaselt hooajaeelsel turniiril Tarvas Cup Rakveres 13. ja 14. septembril.

Kolm hooaega Ameerika ühendriikide tudengiliigas NCAA DePauli ülikooli ja ühe hooaja Texas Techi meeskonnas pallinud Tommy Hamilton IV mängis viimati Austraalia liigas, kus esindas Cairns Marlinsi nimelist meeskonda.

Hamilton IV isa, samuti kunagine korvpallur Thomas Hamilton, on mänginud kahel hooajal NBA klubides Boston Celtics ja Houston Rockets.

Tarva värskeim täiendus saabub Rakveresse eeloleval nädalalõpul ning liitub meeskonnakaaslastega esmaspäevasel treeningul.

Mänedžer Arnu Lippasaare kinnitusel vaadatakse mehe oskused esmalt üle kuuajalisel prooviperioodil, misjärel selgub, kas ta jääb tiimi või mitte.

Tagasi üles