Neljapäeval tuleb kuni 23 kraadi sooja

Homme on oodata sooja ilma.

FOTO: Elmo Riig

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb neljapäeval kuni 23 kraadi sooja ja hommikul paugub kohati äike.

Öösel on pilves selgimistega ilm. Kesköö paiku jõuavad saartele ja põhjarannikule vihmahood ning liiguvad edasi kagu suunas. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul, vastu hommikut pöördub saartel ja läänerannikul valdavalt läänekaarde 3-8, puhanguti 11 m/s. Sooja on 6-12, rannikul kuni 17 kraadi. 

Peipsi järvel puhub muutliku suunaga tuul 2-6 m/s ja laine kõrgus on kuni 0,5 meetrit. Ilm on sajuta ja nähtavus on hea. Sooja on 10-13 kraadi. 

Päeval on pilves selgimistega ilm ning mitmel pool sajab hoovihma. Hommikupoolikul pole Lääne-Eestis välistatud äike. Õhtupoolikul põhja poolt pilvisus hõreneb ja saju võimalus väheneb. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul, saartel ja läänerannikul valdavalt läänekaare tuul 3-8, puhanguti 11 m/s, keskpäeva paiku pöördub Väinamere ümbruses ja põhjarannikul idakaarde. Sooja on 16-21, saartel kuni 23 kraadi. 

Peipsi järvel puhub muutliku suunaga tuul 2-6 m/s ja laine kõrgus on kuni 0,5 meetrit. Kohati on oodata hoovihma. Nähtavus on enamasti hea. Sooja on 17-19 kraadi.

Tagasi üles
Back