Siim Vaide võitis kaks motovõistlust

Virumaa Teataja
Siim Vaide.
Siim Vaide. Foto: Erakogu

Motosportlased lõpetasid mulluse aasta Lääne-Virumaal Pariisi külas peetud võidukihutamisega, ATV 1000 võistlusklassis oli võidukas Rakvere AV Motorsi klubi motosportlane Siim Vaide.

Teine ja kolmas koht kuulusid Linnamäe Motoklubi sõitjatele: Margus Malkus oli teine ning Rainis Poll kolmas.

AV Motorsi motomeestest sai sel võistlusel neljanda koha Elmo Ehrlich ja üheksanda koha Aimar Välba. ATV 750 klassis oli Meelis Järv AV Motorsist viies.

Alanud aasta esimene jõuproov peeti Lõuna-Eestis Rõngu lähistel Valguta raketibaasis, kus pakaselist ilma trotsides asusid Raketibaasi enduuro starti ka läänevirulased.

ATV 1000 klassis oli taas võidukas Rakvere noormees Siim Vaide, teise koha sai Taavi Raadik Paikuse Motoklubist, kolmas oli Linnamäe motoklubi sportlane Margus Malkus.