Rakvere võrkpalliklubi tegi taas puhta töö

Rakvere võrkpalliklubi.
Rakvere võrkpalliklubi. Foto: Meelis Meilbaum

Rakvere võrkpalliklubi alistas tänases Schenker liiga pallilahingus kodusaalis 3:0 Järvamaa võrkpalliklubi.

Geimidega 25:21, 25:22 ja 25:18 paremust näidanud võitjate resultatiivseimaks osutus tervelt 20 punktiga Reidel Alfonso Gonzalez Toiran, kes kostitas vastaseid ka nelja serviässaga. Karlis Mesila ning Andris Õunpuu lisasid omalt poolt kumbki 10 silma. Väga head tööd tegi Markus Uuskari, kes päästis tubli mänguga teise geimi, ning vastastele geimivõidu võimalust ei kinkinud.

Vastaste parimana tõi Virko Vantsi Järvamaa meeskonnale 12 punkti ning lõi kolm serviässa.