Käsipallimehed teenisid viimase sekundi tabamusest viigipunkti

Virumaa Teataja
Vahur Oolup (palliga) viskas Aruküla/Audentese vastu kümme väravat.
Vahur Oolup (palliga) viskas Aruküla/Audentese vastu kümme väravat. Foto: Marianne Loorents

Neljapäeva õhtul mängis Eesti meistriliiga käsipallikohtumises spordiklubi Tapa koduväljakul 31:31 (poolaeg 14:15) Aruküla/Audentesega viiki.

Kahe võidunäljas rivaali duell oli seda haaravam, et kumbki tiim ei olnud veel selle hooaja punktiarvet avanud.

Aruküla/Audentes sai kiirelt kolmeväravalise eduseisu, ent Tapa võitles välja viigi. Peamiselt tänu Vahur Oolupi ja Kaimar Leesi ründeoskusele said võõrustajad 21. minutil esimest korda ette 11:10. Lees ja Oolup olid selleks ajaks mõlemad visanud viis väravat.