Jalgpallurid tüürisid viigisadamasse

Mario Kuokkanen on saanud sellel hooajal esiliigas Rakvere Tarva eest mängides jala valgeks viiel korral. Foto: Ain Liiva

Rakvere JK Tarvas viigistas laupäeval Eesti esiliiga jalgpallimeistrivõistluste järjekordses voorus turniiritabeli lõpuosasse kuuluva Tartu FC Santosega 2:2 (poolaeg 0:0).

Kohtumise 54. minutil kaotusseisu jäänud JK Tarvas pääses tänu Kaarel Saare 80. ja Mario Kuokkaneni 83. minutil löödud väravatele küll mängu omakorda 2:1 juhtima, kuid eduseisu hoida ei suutnud. Külaliste 2:2 viigivärav sündis matši esimesel üleminutil.

300. korda Rakvere meeskonda esindanud Alari Aunapuu sai protokolli kirja täismängu. Statistikasse märgiti talle lisaks kollane hoiatuskaart.

Järgmises meistrivõistluste kohtumises võtab turniiritabelis kolmandat kohta hoidev JK Tarvas neljapäeval, 9. augustil vastu viiendal pügalal paikneva FC Elva. Mäng algab Rakvere staadonil kell 19.