Spordikeskuse nõukogu saatis loiuvõitu esimehe nurka

Rakvere linnavolikogu aseesimees ja spordikomisjoni juht Aleksandr Holst (pildil) pidas kummaliseks, et spordikeskuse nõukogu senine esimees Allan Jaakus ammutas infot allasutuse kohta üksnes ajakirjandusest.

FOTO: Meelis Meilbaum

Mullu Rakvere spordikeskuse nõukogu esimeheks valitud linnavoliniku Allan Jaakuse valitsusaeg piirdus ühe aastaga. Nõukogu otsustas, et Jaakus ei saa ülesannetega hakkama, ning valis tema asemel uueks esimeheks Aleksandr Holsti.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Viimase aasta jooksul esimest korda kogunenud nõukogu esmaspäevasel koosolekul osalesid seitsmest liikmest kuus. Lisaks nõukogu liikmetele viibisid kohal linnapea Marko Torm, abilinnapea Triin Varek ja ametlikult alles mõned päevad ametis olnud spordikeskuse uus direktor Siim Tuus.

“Minu jaoks oli koosolek üsna lihtne ja kiire, sest kestis kaks minutit,” kõneles eelmise aasta veebruaris Rakvere spordikeskuse nõukogu esimeheks saanud Allan Jaakus. Tema sõnul oli koosoleku päevakorras kolm punkti, mida ta asus alguses tutvustama. “[Aleksandr] Holst tõusis püsti ja ütles, et tahab täiendada päevakorda ning panna ühe punkti juurde: nõukogu esimehe umbusaldamine,” rääkis ta.

Tagasi üles