Lähipäevadel langeb õhutemperatuur kohati kaheksa miinuskraadini

Sademerohke ja külm ilm suurendab vähiriski.

FOTO: Marko Saarm

Lähipäevadel langeb õhutemperatuur kohati kuni kaheksa miinuskraadini, prognoosib ilmateenistus. 

Laupäeva öösel on vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub kagutuul 4–9, puhanguti 13 m/s, Lääne-Eesti saartel 6–11, puhanguti 15 m/s, pärast keskööd tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus –2 kuni –7, Lääne-Eestis –2 kuni +2 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub kagutuul 4–9, rannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni –4 kraadi, saartel tuleb kuni +2 kraadi. 

Pühapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub kagutuul 3–8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Külma on 2–8 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni 2 kraadi sooja. Päeval pilvisus tiheneb ja kohati võib vähest lund ja lörtsi sadada. Puhub kagutuul 2–8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni –2 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni +2 kraadi. 

Esmaspäeva öösel on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab vähest lund ja lörtsi. Puhub kagu- ja lõunatuul 2–8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni –5 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni +2 kraadi. Päeval on pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub kagu- ja lõunatuul 3–9 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –2 kuni +1 kraadi, saartel tuleb kuni +4 kraadi. 

Tagasi üles
Back