Jalgpallimurult toodi kole kaotus ja veenev võit

, tegevtoimetaja kohusetäitja
Kristo Remmelgas (palliga) on löönud Rakvere Tarva jalgpallimeeskonna kasuks värava mõlemas seni peetud kolmanda liiga matšis. Foto: Ain Liiva

Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga B-tasandi teise vooru mängus kaotas Rakvere JK Tarvas laupäeval vastaste väljakul Viimsi JK-le 0:5.

Rakverlastele oli kohtumine selle hooaja esimene ametlik mäng, kuivõrd märtsi alguses toimuma pidanud avavooru matš lükati edasi juunikuusse.

Kui avapoolaeg Viimsis midagi katastroofilist ei ennustanud ja JK Tarvas oli 45-minutilise mänguaja järel taga 0:1, siis teisel poolajal ei näidanud võõrustajad üles vähimatki külalislahkust, lüües Rakvere meeskonna väravasse veel neli palli. Seejuures skoorisid võõrustajate ridades kaks 16-aastast mängumeest: teisel poolajal vahetusest sekkunud Oscar Ollik sepistas kübaratriki ja Gregor Lehtmets lisas kaks tabamust.

Järgmisena võõrustab Tarvas homme Rakvere staadionil Nõmme Kalju U21 tiimi. Kahest mängust kaks võitu teeninud nõmmekad olid viimati 1:0 paremad tiimist Võru FC Helios.

Kolmandas liigas heastas põhimeeskonna ebaedu Tarva duubelrivistus, kes alistas Paide Linnameeskonna neljanda võistkonna 4:1 (poolaeg 1:1).

Rakverlaste kasuks lõi teises järjestikuses võidumängus kaks väravat Robin Nirgi, ühe tabamuse lisasid samuti avavoorus skoorinud Kristo Remmelgas ja Kennert Liblik.

JK-ga Tarvas II sarnaselt on kaotuseta FA Tartu Kalev.