Keskerakond, Isamaa ja valimisliit Koduvald lähevad Kadrinas valimistele ühise nimekirjaga

Kolme poliitilise jõu esindajad sõlmisid Kadrinas ühise liidu. FOTO: Kaarel Kesamaa

Eesti Keskerakonna Kadrina osakond, erakonna Isamaa Kadrina osakond ja valimisliit Koduvald jõudsid Kadrina valla tuleviku üle arutades seisukohale, et üheskoos on Kadrina inimeste huvide eest seismine tulemuslikum. Ühiste eesmärkide kinnituseks kirjutasid osapoolte esindajad täna alla koostöökokkuleppe.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Keskerakonna Lääne-Virumaa piirkonna esimees Siret Kotka sõnas, et Keskerakonna jaoks oluline, et suudaksime Kadrina valda edasi arendada. "Tänane Kadrina vald väärib seda, et jätkuks võimalus saada gümnaasiumiharidust, aga tähelepanu tuleb pöörata ka eakatele, kes ootavad kaasaegse vananemiskeskuse valmimist. Usume, et iga eakas peab saama tasuta ujumas käia ning tagame igale lapsele tasuta lasteaiakoha."

Isamaa Kadrina osakonda juhtiva Viive Tuuna kinnitusel on kohalikul tasandil poliitilised erimeelsused ületatavad ning selliselt on võimalik keskenduda ühiste eesmärkide saavutamisele. "Antud juhul on koostöö nurgakiviks ühine arusaam Kadrina Keskkooli tulevikust ning eesmärgiks seista selle eest, et Kadrina Keskkool saaks edukalt jätkata," kinnitas Tuuna.

28.08.2021 01.09.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto