Täna toimub Rakvere spordihallis Saku korvpalli esiliiga finaalturniir, kus võistlustules on kaks Lääne-Virumaa meeskonda. Pronksikohtumises alistas Tartu Ülikool/Estiko Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni Valla (RHKK) kindlalt 90:71

Mäng algas tartlaste 8:0 spurdiga, RHKK sai esimesed silmad pähe Patrik Peemoti vabavisetest. Seejärel hakkas pall liikuma ka vinnilastel. Erki Urviku ebasportlik viga saatis vabaviskejoonele Arvan-Johhannes Lippasaare, kelle tabavad visked viigistasid seisu 8:8. Avaveerand kuulus siiski tartlastele tulemusega 24:21.

Teist veerandaega alustasid läänevirulased selgelt paremini: Gert Kaldmäe veaga kahese ja Mihkel Kure kolmese järel olid vinnilased kiirelt 27:26 eduseisus. Poolaja lõpp kuulus aga tartlastele ning riietusruumi mindi nende juhtimisel 50:45. Reinar Halliku KK mängumootor oli Patrik Peemot, visates 14 punkti. Tartu Ülikooli parim mees poolajapausiks oli Rando Roos 11 silmaga.