Võrkpallurid jäid võiduta

Rakvere mängijad, kes lähevad poolfinaalis vastamisi Tartuga.
Rakvere mängijad, kes lähevad poolfinaalis vastamisi Tartuga. Foto: Meelis Meilbaum

Rakvere Võrkpalliklubi pidas nädalavahetusel taas kaks Credit24 meistriliiga kohtumist. Tulemuseks kaks võitluslikku mängu, kuid ei ühtegi võidupunkti. Laupäevases võrgulahingus jäi Rakvere kodusaalis kindlalt, 0:3 (17:25, 16:25, 24:26) alla Pärnu Võrkpalliklubi meeskonnale.

Pärnu võitis kindlalt esimese ja teise geimi, ent kolmandas läks kohtumine suvepealinna võistkonna suurest edust hoolimata põnevaks. Pärnu juhtis veel 15:10, ent järgnes Rakvere 7:2 spurt. Tasavägise heitluse järel pääses koduvõistkond 23:22 juhtimagi, ent Edvarts Buividsi ründelöök viigistas seisu. Seejärel omas Rakvere ka geimpalli ning suutis blokeerida Sander Rätsepa ründelöögi, ent kaitses julgestati pall üles ja teist korda Rätsep enam ei eksinud. Kohtumise lõpetas Buividsi edukas ühemeheblokk.

Rakvere meeskond oli tõeliselt hädas rünnakul, kus realiseeriti vaid 29,4 protsenti tõstetest.