L, 4.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Virumaa Pallimängude Kooli kossupoisid tõid esikoha Taanist

Virumaa Teataja
Virumaa Pallimängude Kooli kossupoisid tõid esikoha Taanist
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Martin Ojamaa.
Martin Ojamaa. Foto: Arvet Mägi

Virumaa Pallimängude Kooli (PK) poiste korvpallimeeskond käis esimest korda võistlusreisil Taanis, kus mängis Horsenis noorte U12 vanuseklassi (sündinud 1999. a ja hiljem) korvpalliturniiril SparNord Cup 2011 ning naasis sealt esikohaga.


Võidukas meeskonnas mängisid treener Vaido Rego juhendamisel Gervin Põld, Henri Matikainen, Ander Talu, Sten Saaremäel, Martin Ojamaa, Ranno Lauri, Kerdo Kivivare, Mart Alt, Mart Johannes Pariis, Maiko Pohlak ja Jaagop Janson.

Alagrupis alistasid Virumaa poisid Jonstrupi võistkonna tulemusega 38:21 ning BMI võistkonna skooriga 55:17. Poolfinaalis saadi ülekaalukas 73:12 võit Lystropi poiste üle ning finaalis alistati sama kindlalt tulemusega 50:25 Roskilde meeskond.

“Kuna Virumaa PK alagrupivastane Jonstrup on selles vanuses üks kahest paremast Taani meeskonnast ja BMI kuulub esikuuikusse, siis meie poiste kindlad võidud näitavad, et eestlaste ettevalmistus selles vanuseklassis on taanlaste omast tunduvalt parem,” võttis võistlusreisi kokku Virumaa PK eestvedaja Kalev Trumm.

Tagasi üles