Korvpalli esiliiga tabeliseis kõditab närve

Korvpalli esiliiga tabeliseis kõditab närve.
Korvpalli esiliiga tabeliseis kõditab närve. Foto: Ain Liiva

Meeskond Tamsalu Los Toros / Karud pidas kuue päeva jooksul kaks kohtumist Eesti esiliiga korvpalli meistrivõistlustel, kus tabelisse saadi juurde kaotus ja võit. Homme ootab neid ees järjekordne matš Saaremaal.

Eelmisel reedel võeti koduses Tamsalu spordihoones vastu tabeliliider Betoonimeister / Tskk / SK Nordi. Haarava heitluse otsustavatel minutitel kindlamalt tegutsenud pealinlased saavutasid võidu tulemusega 95:77 (poolaeg 48:38).

Sander Ramul panustas väljakuperemeeste kasuks 14 ja Allan Ehte 13 punkti. Valitsevale meistermeeskonnale, keda juhendab Eesti meeste koondise loots Tiit Sokk, tõi Martin Rausberg parimana 22 punkti. Margus Klementsov toetas kaaslasi 18 punkti ja 10 lauapalliga.